Ebeveynler

Ebeveynlere öneriler

3-8+ yaş grubundaki küçüğünüze, hayatlarının başında Pingu İngilizcesi ile yenilikçi İngilizce Öğretim programını verin.

Çocuğunuzun çaba harcamadan 94 ülkede ve bağımsız bölgelerde 1.5 milyar insan tarafından konuşulan bir dili kazanmasına olanak sağlar. Onun gözlerini eğitim, kültür ve iş potansiyeli olan bu yeni dünyaya açın!

İngilizce’yi anlamlı ve pratik bir şekilde nasıl kullanacağını çocuklara öğretmede Pingu İngilizcesi’nin uzun süreli başarısını nasıl koruduğunu keşfedin.

Tümü

Pingu Kimdir?

Pingu animasyon Tv şovu dalında ödüllü bir stardır.

Pingu, ekranlarda yayınlanmaya başladığı 1986 yılından bu yana 1 milyarı aşkın insan tarafında seyredilmiştir. Uzun süre popülerliğini korumasının nedeni, çocuklar tarafından sevildiği kadar ebeveynler tarafından da sevilmesidir.

Pingu, ailesiyle birlikte güney kutbunda bir igloda yaşayan küçük sevimli bir penguendir. O her zaman arkadaşlarıyla beraber yeni yerler ve yeni şeyler keşfeder ve ailesi de her çocuğun ailesi gibi, onun sağlığını korur ve desteğini esirgemez.

Pingu mükemmel bir öğretmen ve rol modeldir.

Çocuklar Pingu ile öğrendikleri için Pingu İngilizcesi başarılıdır. Her bölüm çocuklara gerçek dünyada kullanılması gereken İngilizceyi öğreterek yeni yerler keşfedeceği Antartika macerasına girmesine olanak sağlar.

 

Pingu İngilizcesi neden seçilmeli?

 • Birleştirilmiş formül

  Linguaphone grubun dil alanındaki 110 yıllık mirası ile desteklendirilmiştir.

 • Yaratıcı beceriler

  Bir oyunda ya da sanatta rol alırken çocuklara kendilerini ifade edebilme ve güven kazanması sağlanır.

 • Sağlam eğitim

  Yalnızca İngilizce çalışması değil, sosyal, linguistik ve eğitsel beceriler.

 • Gerçek etkileşim

  Çocuklar daima son çıkan teknoloji ile donatılırlar.

Bilgi edinin

Linguaphone Grup’a itimat edebilirsiniz

Pingu İngilizcesi sizlere Linguaphone Grup sayesinde getirilmiştir. Linguaphone dünya dil eğitimi liderliğinde 115 yılını harcamıştır ve bu deneyimini çocuklarınıza sonraki becerileri öğretmek üzere kullanacaktır. Başka ailelerin de bu konuda neler söylediklerini okuduğunuzda bunun sadece bizim iddiamız olmadığını anlayacaksınız.

Ülkenizdeki Pingu İngilizcesi kurslarına çocuklarınızı hemen bugün kaydettirin.

pingu-map

Merkez bul

Pingu İngilizcesi nedir?

Çocuklara etkili biçimde İngilizce Öğretiminin gizli bileşeni nedir? Cevap basit; Öğrenirken eğlenmelerini sağlamak.

Bu yaklaşım, çocukları ve öğretmenleri renkli, enerjik bir ortamda tutarken öğrenmenin oyunmuş gibi algılanmasını sağlar. Biz çocukların farklı yollarla öğrendiğini biliyoruz ve biz onları meraklı minikler yaparken aynı zamanda güçlü yönlerini ortaya çıkartarak öğreteceğiz.

Çocuklarınız, gerçek dünyada başlarına gelen durumlarda İngilizce’yi nasıl kullanacaklarını öğrenirler. Başlıca sözcükleri öğrenirken konuşma ve yazma kısımlarında güvenle iletişim kurabilecekleri özgüven ve beceriyide kazanacaklardır.

Kurs dışında da çocuklara en iyi imkanların verildiğinden emin olmak için, evde de öğrenmelerini destekleyecek bir kaynak dizisi sağlıyoruz. Ev ödevi çalışma kağıtları, eğitici videolardan öğrenme oyunları, şarkılar ve aktivitelerinden oluşan eşsiz kaynağımızı, kendi İngilizce becerileri ne olursa olsun, öğrenme sürecine evde destek olmak için ailelere vermek üzere geliştirdik.

Linguistik

Güvenle konuşma ve dinleme amacıyla oluşturulmuş bir sözcük dizgisi sağlar.

Okuma ve yazmaya hazırlamak üzere sözcük tanıma becerisini geliştirir.

Eğitim

Sınıf düzeninin tam zamanlı öğretime kolayca adapte olabileceği şekilde hazırlanır.

Kalem kullanma ve bilgisayar öğrenme gücünü artıran bir koordinasyon sağlar.

Sosyal

Paylaşım, işbirliği ve grupça öğrenme becerileri ile eğitim düzeni birleştirilmiştir.

Gelecek öğrenmeler için tanıma ve görme becerileri artırılır.