Bizim Franchisemız

Sahiplik Adımları

 

KENDİ İngilizce okulunuzun sahibi olun.

İngilizce dil eğitimi her gün genişleyen 50 milyar dolarlık global bir endüstridir. Buraya dokunun ve endüstri lideri Pingu’s English programı ile bu karlı pazara girin. Ve işinizin büyüdüğünü görün.

Güvenilir bir franchise ortaklığının kurulması kolay değildir. Yıllar süren ortaklık deneyiminin inşası üzerine bu basit, esnetilebilir ve kurulması için zaman olmayan bu metodu geliştirdik.

Bu adımları takip edin ve Pingu’s English’in iş planınızı nasıl gerçeğe dönüştürdüğünü görün.

Bizimle bugün iletişime geçin ve çocukların yaşamında gerçek bir fark yaratan franchise ortaklığına doğru ilk adımınızı atın.

 

Temasa geçin

*Lütfen bu toplamı cevaplayın:

Kendi Pingu İngilizcesi Okulunuzu Tasarlama

Pingu İngilizcesi için görsel bir kimlik yaratmak için net bir hedefe ihtiyacınız var: doğrudan farkedilecek bir Pingu İngilizcesi markası ve onu ayakta tutan değerler.

Extranet ile siz ortaklarımıza sizler için hazırlanmış kılavuz ve sanat çalışmaları hizmeti sunarız: HARİCİ TABELA, RESEPSİYON BÖLGESİ, EBEVEYN BÖLGESİ, RESMİ OLMAYAN OYUN ALANI, SINIFLAR, BİLGİSAYAR BÖLGESİ, PİNGULAND, ARKA PLAN DESTEKLEME İMKANLARI, LAVABO.

Bizler sizleri teşvik edip desteklemekle birlikte mimarınızı/iç dizaynırınızı, her resmi yetkili Pingu İngilizce okullarının aynı dizayna sahip olması için takip ediyoruz.