Bizim Franchisemız

Bir Pingu İngilizcesi Franchise’ı Olmanın Avantajları

 

Bir Pingu İngilizcesi franchise ı olmanın avantajları

Pingu’s English, 115 yılı aşkın dil eğitimi tecrübesini, dünya genelinde 1, 5 milyardan fazla kişinin izlediği, ödüllü bir TV şovunun ayrıcalıkları ile birleştiriyor.

Bizler global franchise topluluğumuzla esnek iş modeli, destek hizmetleri, özel olarak geliştirilmiş öğretim programımız, ilerleyen iş yaşamına geçiş, marketing ve bilişim teknolojileri alanındaki desteğimizle miniklere ihtiyacı olan her şeyi sağlıyoruz.

Bugün Başvur

Ülkenizdeki seçkin Pingu İngilizcesi tedarikçisi olmak üzere ileri doğru bir adım atın ve başvurun.

Köklü Marka

Franchisemız olarak bölgenizdeki geliştireceğiniz kanıtlanmış, başarılı, köklü bir ticaret ismi, markası, logosu ve stilini kullanmaya hak kazanırsınız. Uluslararası tanınırlığa sahip markamız sizlere rakiplerinizin tanınmayan markalarına karşın büyük bir şans kazanmanızı sağlar. Bu, karlı bir iş kurmanıza yardımcı olur.

Hızlı ve kolay kurulum

Özellikle lisansların uyumluluğu konusunda zihinler rahattır.

İş sahibi

Dünyanın her yerindeki ortaklarımızla beraber ,kapsamlı deneyimimizle lokal bir iş sahibi olacaksınız. Bu, siz ve müşterileriniz için bir kazan-kazan durumudur.

 

 • Eğitim

  Pingu’s English’ten alacağınız kapsamlı eğitim ile, personeliniz programı kendi alanınıza güvenle ulaştıracaktır. Ayrıca işinizi başarıyla işletmenizi sağlayacak pazarlama, işletme ve personel yönetimi sahalarında eğitime tabi tutulacaksınız.


 • Devam eden İş desteği

  Linguaphone Grubu İngilizce eğitimi/franchise işi alanında kapsamlı bir geçmişe sahiptir. Karşı karşıya kalabileceğiniz her konuda uzman desteği sağlar ve sizleri destekleyecek Yönetim Kılavuzu takımı verilir.

   
   


 • Reklam

  Pingu’s English markası uluslararası alanda sürekli yükselir.Ülkenizde reklam yapmak istediğinizde size rehberlik teklifi sunar. Extranet ortağı sayesinde sizlere reklam materyalleri verilir.


 • Kanıtlanmış iş

  Pingu’s English şimdiden dünya çapında yüzbinlerce çocuğa ulaşmıştır. Başarısı çoktan kanıtlanmış iş örnekleri ve fikirleri sağlayabilir.

   
   


 • Dijital Merketing Danışmanlığı

  SEO (arama motoru optimizasyonu )’nun nasıl işlediğini, Google Analytics’in en iyi uygulamalarının en iyi sıralamaya ve coğrafi olarak eğitimde ana rol olarak yerelleştirilmesine ilişkin daha fazla bilgi almak veya bu konuda daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Pazarlama uzmanlarımız sizlere yardım için buradadır.


 • Web Yönetimi

  Optimizasyon stratejileri devam eden desteğimizle dönüştürülür.