Bizim Franchisemız

Franchise

Bize katılın

Linguaphone

Multimilyar dolarlık bir işi keşfet

Başka dillerden farklı olarak İngilizce pek çok ülkede resmi dil olarak tanınmıştır.

İngilizce yaklaşık 94 ülke ve bağımsız bölgelerde 1.5 milyar insan tarafından konuşulmaktadır.

Bu, İngilizce’nin neden uluslararası iş ve haberleşme dili olarak tanındığını gösterir. İngilizce öğretim uzmanlığı global pazarı her gün büyüyen 50 milyar dolarlık değeri ile bu dilin önemini yansıtmaktadır.

Pingu İngilizcesi Uzman Franchise olarak bize katılın

Dünyada çocuklara yüksek ve seçkin kalitede İngilizce öğretimi misyonumuzu sizlere sunmak etmek istiyoruz.

Uzman Franchise olarak bizlere katılın ve ufak sıkı bir çalışmayla bu karlı ve genişleyen pazara nasıl gireceğinizi bulun.

Master (uzman) lisansı alarak ülkenizde Pingu İngilizcesi programının ayrıcalık yegane tedarikçisi olmaya hak kazanın. Biz bütün lisanslı ortaklarımıza yerel market olarak başvurulabilecek hale getirmek için gerekli teşviki sağlıyoruz. Sizlere kapsamlı gelişime açık bir iş alanı sağlarken ekonomik açıdan olabildiğince faydalı düzenlemeleri destekleriz.

Bir el broşürümüzde Pingu İngilizce kursu hakkında ihtiyaç duyduğunuz her şeyi bulun ve nasıl Master Franchise olabileceğinizi öğrenin.

1901’den beri muhteşem İngilizce tekniği vitrin düzenlemesi

İngilizce eğitiminde altın bir standarda ulaşan yüzyılı aşan deneyimi ile Linguaphone Birleşik Krallık merkezli bir dil eğitim tedarikçisidir. Baştan itibaren bir yenilikçi olan Linguaphone kanıtlanmış metodolojisi ile dil eğitimini ulaşılabilir ve eğlenceli kılan global bir lider olarak tanınır.

Bugün gelin ve daha parlak bir gelecek vadeden maceranıza başlayın.

 

Pingu İngilizcesi Yöntemi

Pingu İngilizcesi endüstri lideri Linguaphone Grup tarafından geliştirilmiş dünyaca tanınan çocuklara İngilizce öğretme sistemidir. Dört seviyeye ayrılan Pingu İngilizcesi 3-8+ yaş grubundaki çocukları tüm gereçlerle bu pratik ve popüler dilde uzmanlaşmaya hazırlar.

Her zaman popülerliğini koruyan TV karakteri Pingu’nun maceraları etrafında kurgulanmış programla uluslararası İngilizce okullarımız, yuva ve hatta ebeveynleri ile kendi evlerinde çocuklar bu küçük penguenle birlikte öğrenebilirler. Pingu İngilizcesi kurulduğu 2007 yılından bu yana bizler Avrupa, Asya ve Afrikada açılan merkezlerimizle franchiselarımızı destekliyoruz.

Takviyelendirilmiş Formül

Aile şirketimiz Linguaphone Grup sayesinde endüstri alanında 115 yıllık liderlik tecrübemizle eğitim veriyoruz.

Eğitsel Sunum

Bizler eğitimin yanında sosyal, bilişim teknolojileri ve sayma gibi alanlarda da eğitim veririz. Aileler çocuklarının bir dilden çok daha fazlasını başardıklarını gördüklerine sevinirler.

Esnetilebilir Model

Pingu İngilizcesi kurs ve materyalleri okul ve yuvalara uyarlanmış olup Tayland Eğitim Bakanlığı örneğinde olduğu gibi pek çok ülkede uygunluğumuz tescillenmiştir.

İkonik TV Şovu

Sevimli, ödüllü ve uluslararası tanınan karakter dünya çapında bir milyarı aşkın insan tarafından izlenmektedir.

Şehrinizde franchise ister misiniz?

Nasıl ayrıcalıklı güvenceli millifranchise ortağımız olma şansı yakalayacağını keşfet ve kanıtlanmış, karlı iş modeli avantajını elde et.

Şimdi Bul