Çocuklar için İngilizce

Çocuk Yuvası

 

Çocuk Yuvası

Pingu’s English Çocuk Yuvası programını, Kingston Üniversitesi’yle işbirliği yaparak 2017’de İngilizce Dil Eğitim Programımıza eklenen en yeni program olarak duyurmaktan gurur duyuyoruz.

Kendi alanında bir ilke imza atmak

Yüzyılı aşkın süredir, ingilizce dil öğretimi deneyimini dünyaca ünlü TV karakteri ve programıyla birleştirerek dünyada bir ilki başaran program ve programın benzersiz uluslararası müfredatı, örgün öğretim sahasında tanınan Kingston Üniversitesi’nin tanınmış okulu School of Education işbirliği ile geliştirilmiştir.

Pingu’s English, hızla gelişen Uluslararası Anaokulu pazarında ebeveynler ve yatırımcılar için karşı konulmaz bir kombinasyon oluşturarak tanınmış bir markayı ileri eğitimle birleştirmede öncülük etmeye devam ediyor. Bu heyecan verici fırsatı, 2017 den itibaren ortaklarımıza sunmak ve dünyanın dört bir yanındaki çocuklara hak ettikleri eğitimi alabilmelerine yardımcı olmak için sabırsızlanıyoruz.

Pingu İngilizcesi, doğrudan tanınmış yayınlar ile aileler ve yatırımcılar için karşı konulmaz bir bileşim yaratan gelişmiş öğretimi ile Uluslararası Çocuk Yuvası pazarının gelişmesinde öncülük etmiştir. Biz bu heyecan verici fırsatı 2017 den itibaren ortaklarımıza sunmak ve çocuklara yaşamlarının başlangıcında hakettikleri dünyayı vermeye yardımcı olmak istiyoruz.

Çocuk Yuvası Öğretim Programı

Pingu’s English, Early Years Foundation Stage framework/ Erken Yıllarda Destek Ortamı (EYSF) sistemini içeren- öğrencilere erken yaşlarda ihtiyaç duydukları İngilizce’yi güvenle kullanmaları için gereken bilgi, beceri ve anlayışı kazanmalarını sağlayan titizlikle planlanmış ve açıkça bir şekilde tanımlanmış eğitim yönergelerini içeren müfredata sahiptir.

Kingston Üniversitesi Eğitim Fakültesi

Kingston Üniversitesi Eğitim Fakültesi, İngiltere’de ilk 6’da yer almasının yanı sıra, Londra’da en iyi öğretmen yetiştiren Eğitim Fakültesi seçilmiştir. Ayrıca dünyaca ünlü Times Higher Education’da yer alan listeye göre ise dünyadaki en genç 150 üniversite arasında ise ilk sırada yer alır.

KUL