Çocuklar için İngilizce

 

Pingu’s English 3-12 yaş grubundaki çocuklara tüm yetenek alanlarını kapsayacak şekilde İngilizce öğretir.

Pingu’s English, yüzyılı aşkın süredir İngilizce Öğretimi deneyimine dayanarak ebeveynlerin çocuklarına yaşamlarının ilerleyen dönemlerinde onlara yardımcı olabilecek gerekli becerileri öğrenmelerine yön vermede yardımcı olur.

Global franchise merkezler ağı sayesinde, çocuklara yeni becerilerini güvenle kullanmaları için ihtiyaç duydukları her şeyi veren, olağanüstü bir İngilizce standartı sunuyoruz.

Güvenli, emniyetli ve canlı bir öğrenme ortamı yaratmak için nitelikli öğretim uzmanları ve renkli öğrenme kaynakları kullanarak, sistemin denklemini kuruyoruz.

Çocuğunuzu ‘’Pingu’s English’’ ‘e kaydettirin, ufku; iletişim, iş ve eğlence dolu yepyeni bir dünyaya açılsın.

Bilgi edinin

Pingu ile İngilizce Öğren

Pingu, çocuklara İngilizce öğretmeye yardımcı olan mükemmel bir arkadaştır. Bu küçük Antartikalı maceraperestin ödüllü maceraları sayesinde, çocuklara gerçek dünyada İngilizce’yi kullanabilmeleri için ihtiyaç duydukları beceriler verilir.

Başarıya yatırım yapın

Ayrıcalıklı bir Pingu’s English franchise ortağı olarak; içeriğini tamamen ülkenizin spesifik pazarına uyacak şekilde şekillendirebilme ve çocukların yaşamlarına gerçek-kalıcı bir farklılık kazandırma fırsatına sahip olabilirsiniz. Uluslararası İngilizce Dil Öğretimi, çocukların uluslararası iş, kültür ve haberleşme alanlarında bağlantı kurabileceği, güvenli ve ulaşılabilir bir donanım sağlayan faydalı ve kazançlı bir endüstridir.

Mükemmel bir itibar

Pingu’s English’in ders içeriği ve destek materyalleri, ana şirket Linguaphone Grup tarafından geliştirilmiştir. İngilizce dil öğretiminde küresel bir lider olarak yüzyılı aşan tecrübes ile kuruluşumuz kalite ve eğitim tekniğine ilişkin bir onay belgesidir.

Minikler

Okul Öncesi

Çocuk Yuvası

Minikler

Pingu’s English Minikler (Tots) Programı 18-36 aylık çocuklara İngilizce’yi tanıtmak üzere geliştirilmiştir. Minikler (Tots) programı, Okul öncesi öğretim programı 1. Seviyesi üzerine kurulu olup, küçük yaştaki çocukları bir sonraki Pingu İngilizce seviyesine hazırlar.

Bilgi edinin

Okul Öncesi

Pingu’s English Okul Öncesi Programı, minklerden sonraki seviyedir. 3-8+ yaş grubundaki çocuklar için hazırlanmış olan kurs oyun temelli teknik kullarak çocukların İngilizce öğrenmelerine yardım eder, tüm yaşamları boyunca bu kıymetli yeteneklerini kullanmaları için onlara özgüven verir.

Bilgi edinin

Çocuk Yuvası

2017 için Kingston Üniversitesi işbirliği ile İngilizce Dil Tekniklerimiz arasına eklediğimiz Pingu’s English Çocuk Yuvası programını sizlere duyurmaktan onur duyarız..

Alanında bir ilk

Dünyaca tanınan TV karakteri ve markası ile yüz yılı aşan dil eğitim deneyimini birleştirerek dünyada bir ilk gerçekleştirilmiş olan bu uluslararası eşsiz öğretim programı Kingston Üniversitesi’nin şöhretli Eğitim Fakültesi işbirliği ile geliştirilmiştir.

Pingu’s English, yatırımcılar için olduğu gibi ebeveynler için de tanınırlığı kanıtlanmış marka ile karşı konulamaz kombinasyon yaratmış ileri eğitimi birleştiren Uluslararası Çocuk yuvası pazarının filizlendiren bir liderdir. 2017 ten itibaren bu heyecanlı fırsatı sunacağımız ve yaşamlarının başında hakettikleri eğitimi çocuklara sunmaya yardım edecek ortaklarımızı arıyoruz.

Çocuk yuvası öğretim programı

Çocuk yuvası öğretim programı erken yaşlar kurum çalışma sahasında istikrarlı bir şekilde titiz bir planlama sağlar, çocuklara erken yaşlarda güvenle İngilizce’yi kullanabilecekleri dil gelişimini, becerileri, anlayışı verebilecek eğitsel rehber çizgileri net bir şekilde belirler.

Kingston Üniversitesi Eğitim Fakültesi

Kingston Üniversitesi Eğitim Fakültesi Londra’da öğretmen yetiştiren kurumlar arasında ilk sırada, UK da ise ilk altı arasındadır. Dünyaca tanınan Times HigherEducation ekinde ise 150 genç üniversiteler arasında birincidir.

Bilgi edinin

Eğitim işine yatırım yapmak mı istiyorsunuz? Tavsiye isteyin:

Ödüllü TV karakteri Pingu ile

multi milyar dolarlık bir işi keşfedin

 

İngilizce Dil eğitiminin değeri 50 milyar dolardır ve hala büyümektedir.

Çocuklar İngilizce Dil Eğitimi pazarının% 60’ını temsil etmektedir.

10-15 yıl içerisinde 2 milyar insanın İngilizce konuşması bekleniyor.

Sadece 375 milyon kişinin anadili İngilizce’yken, diğerleri dil eğitimine ihtiyaç duymaktadır.

İkinci bir dil öğrenmek için ideal yaş aralığı 0-8 yaştır.

Uluslararası alanda 1.5 milyar insan farklı İngilizce seviyesinde konuşuyor.

İngilizce, 94 ülke ve bölgesel yönetimlerde resmi dildir.