Hakkımızda

Bizler Ne Yapıyoruz?

Pingu İngilizcesi Nedir?

Pingu İngilizcesi yöntemi nasıl işler?

Pingu İngilizcesi’nin yüksek standardı nasıl sürdürülür?

Pingu İngilizce markası neden eşsizdir?

Çocuğum Pingu İngilizce Kursuna nasıl katılabilir?

Pingu İngilizcesi Nedir?

Pingu İngilizcesi ile bizler çocuklara hayatlarının başında mümkün olabilecek en erken aşamada uluslararası iş ve haberleşme dilini öğrenmeleri için bir şans yaratıyoruz.

Dil öğretme önderliğinin bu alt bölümü Linguaphone, 2007 de kurulmuştur. Bizler yenilikçi ve yaratıcı öğretim yöntemimizi, büyüleyici TV karakteri ve onun arkadaşlarını çocuklara tüm öğrenme süreçlerinde düzenli olarak verecek şekilde geliştirdik.

Bizler, 3-8+ çocuklara gerekli olan İngilizce dil becerisini şu kapsamda kazandırıyoruz:

 • Okuma
 • Yazma
 • Konuşma
 • Dinleme

Bizim yöntemimiz, ebeveynlere çocuklarının yaşamlarının gelecek aşamalarının kapılarını açacak bir dil öğrenmelerine yardımcı olma fırsatı verir. Çocuklara, tam zamanlı destekleyici bir eğitim verirken okula başlayacakları zaman da onlara büyük bir adım atacakları bir yol açar. Pingu İngilizcesi ile çocuğun refahı ve güvenliği sağlanırken eğitici bir program ile çocukların yeteneklerini geliştirmeleri ve gündelik yaşantılarında güvenle İngilizce’yi kullanabilmeleri sağlanır.

Pingu İngilizesi dünya çapında okullar açarak ve yeni nesil çocuklara bu hayati beceriyi öğreterek sürekli olarak büyümektedir. Biz, çocuklar için güvenli ve huzurlu bir çalışma ortamı sağlamayı başarmak için çok sıkı çalışan güvenilir uluslararası bir franchise ağına sahibiz.

Pingu İngilizcesi yöntemi nasıl işler?

Antarktikalı TV karakteri sevimli Pingu ve ailesinin maceraları temelli Pingu İngilizcesi yöntemi, çocuklara eğlenceli ve aktif bir öğrenme çevresi yaratır.

Çocuklar öğrenme sürecinin her aşamasında Pingu’nun sonraki bölümlerindeki yeni konuları durumları bulabilmek için heyecanlı olacaklardır. Çocuğunuz İngilizce tecrübesine sahip olsun ya da olmasın bir Pingu İngilizce kursu, dilin gelişmesi ve güzelleşmesi için ihtiyacı olan her şeyi verecektir.

Erken yaşlardan itibaren doğru ve kesin bir şekilde İngilizce kullanımı

Bir uzman öğretmen, güçlendirilmiş öğretim metodu ve bizim yenilikçi sarmal öğretim tekniğimizin birleşimi sayesinde çocuklara erken dönemlerden itibaren karmaşık konu başlıkları ile bilgi ve kendine güven kazandırıyor, yeni kazandıkları bilgiyi keşfedebileceği amaçlar veriyoruz.

Eğitsel ve yaratıcı beceriler

Pingu İngilizce Kursu, İngilizce’den çok daha fazlasını çocuklara öğretir. Bizler çocuklara okul kurallarını öğretip, sayma, bilişim teknolojileri, gerekçelendirebilme ve davranış tekniklerini de içeren kullanışlı yeteneklerinin geliştirilmesini sağlayarak onları tam zamanlı bir eğitime hazırlarız.

Resmi İngilizce başarı sertifikası

Seçmiş olduğunuz Pingu İngilizcesi kursu tamamlandığında, çocuğunuza bir başarı sertifikası verilecektir. Bu sertifika, gelecek eğitimlerinde kullanmalarını sağlayacak yeteneklerini gösterdiği gibi, onların kendilerine güvenlerini ve öğrendiklerini pekiştirmelerine yardımcı olacaktır.

PE_Certificate

Pingu İngilizcesi’nin yüksek standardı nasıl sürdürülür?

Bizim eğitim prensiplerimizi başarmak için son multimedia öğretim materyallerini eğlenceli öğrenme aktiviteleri ve resmi olarak destekleyici bir değerlendirme süreci ile birleştiriyoruz.

Ebeveynler, yöntemimizin çocuklarının başarısına yardımcı olacağına gönül rahatlığıyla itimat edebilirler. Bizler bunu uluslararası güvenilir franchise ortaklarımızla şu şekilde sağlıyoruz:

 • Düzenli öğretmen eğitimi
 • Gelişmiş öğretim materyalleri
 • Eğlence ve kaynakların birleştirilmesi
 • Kalite güvencesi

The Linguaphone Grup

Aile şirketimiz Linguaphone, resmi olarak 1901’de kurulmuş olup yenilikçi dil öğretim tekniği ile sınırları ortadan kaldırarak hak ettiği itibarı çabucak kazandı. Yaklaşık yüzyılı aşkın bir süreden sonra bizler siz Linguaphone ailesinin yeni üyelerine merhaba diyoruz.

Pingu İngilizce markası neden eşsizdir?

Bütün uluslararası merkezlerimizde yüksek standartlarımızı usulüne uygun biçimde sürdürebilmek için franchise ortaklarımıza bütün tanıtım materyalleri ve kılavuz tasarımlarını sağlıyoruz.

Öğretmenler

Öğretmenlerimizin hepsi yerel İngiliz spikerleri olmakla birlikte dili akıcı biçimde kullanacak yüksek kişisel donanıma sahiptir. Bizler bütün eğitim personelimizin Pingu İngilizcesi yöntemi ile eğitildiğinden ve önceliğin güvenlik, huzur, eğlence ve sorumluluk olduğundan emin olmak için çabalıyoruz.

Öğretim Materyalleri

Pingu İngilizcesi’ne kaydolan her çocuğa bir sonraki seviyedeki eğitime ulaşmasına yarayacak olan öğretim kaynaklarından bir dizi yayın verilir. Biz, ufak çocukların birden çok yönde öğrenmesine özen gösteririz ve bu nedenle onların keyifli ve enerjik şeyler elde edebilmesi için yoğun bir multimedya kaynağı geliştirdik. Öğrencilerimiz bir adet Öğrenci çalışma paketi, Öğrenci Aktivite Paketi ve online öğrenme alanına geçiş alırlar. Bu kombinasyon şunları içerir:

 • Çalışma kitabı
 • Şarkı kitabı
 • Aktivite kitabı
 • Ses/Video materyali
 • Bilgi Kartı

Tasarım

Bizim modelimizin çok yönlüdür ve Pingu İngilizcesi uygun olan çok geniş bir alanda kurulmuştur; yerleşik eğitim kurumları ve çocuk yuvalarından yetkilendirilmiş ofislere ve alışveriş merkezlerine kadar. Merkezlerimizin içinde nefes alan bir yaşam sunan sevimli karakter Pingu’nun imajının yanı sıra canlı ve doğrudan göze çarpan mavi ve beyaz şema kullanıyoruz ve böylece İsviçre’deki okulumuz ile Suudi Arabistan’daki okullarımızın birebir aynı olduğundan emin oluyoruz.

Çocuğum Pingu İngilizce Kursuna nasıl katılabilir?

Pingu İngilizcesi karlı yeni pazarlarda düzenli olarak franchiselar açarak dünyada en hızlı büyüyen uluslararası eğitim programlarından biridir. Sen de Avrupa, Asya, Orta Amerika ve Orta Doğuda 20 yi aşkın ülkede hizmet veren programımıza şu anda kaydolabilirsin.

Arkadaş canlısı ekibimizle bugün bağlantı kur ve çocuğunun Pingu İngilizcesi ile doğru adımları nasıl atabileceğini keşfet.

pingu-map