Hakkımızda

Öğrenme Prensipleri

 

115 Yıllık Dil Eğitimi Tecrübesiyle Kanıtlanmış Yöntem

Pingu İngilizcesi’nde bizler çocukların öğrenme süreciyle dolu vaziyette kalmasına yardımcı olacak kanıtlanmış oyun merkezli öğretim tekniğini kullanırız.

Kurslarımız Antarktikalı küçük sevimli Pingu’nun maceralı üzerine kurulmuştur. Bu, rengarenk ve öğrenmeyi teşvik edici, öğrenirken eğlenebilecekleri bir çevre sağlar. Pingu’nun dünyası, çocuğunuzun hayal dünyasına ilham verir, yaşamları boyunca ihtiyaç duyacakları becerilerin kazanılmasını sağlar.

Benzersiz öğretim

Biz, sarmal öğretim tekniği kullanırken ebeveynle etkileşim halinde olur, çocuklarımızın ihtiyaç duydukları bilgileri pekiştirir, hareket halinde öğrendiklerini ortaya koyabilecekleri beceri ve güven kazandırırız.

Biz, çocuklara basitçe dinleme ya da aynı metodların tekrarı yerine diğer insanlar gibi onların da gelişmelerine olanak sağlayacak yönde İngilizce öğretimine odaklanmaktayız. Biz, dinleme, konuşma, yazma ve okuma becerileri ile kapsamlı bir bilgi temelini onlara veririz.

PE_Certificate

Eğitsel Hazırlık

Pingu İngilizcesi öğrencilere yalnızca önemli hayati bir yetenek vermekle kalmaz ayrıca onlara denge içinde tam zamanlı bir eğitim sunar.

Bizler çocuklara sınıf içinde usulca öğrenme fikrini aşılar, tam zamanlı eğitim süresince sabır ve disiplin kazanmalarına yardım ederiz.

Öğretim programımız yazma becerisinden, sayma, bilişim teknolojisi ve sosyal sorumluluğa kadar hemen her şeyi içermektedir. Bu çocuklarınıza okula adaptasyon sağlamaları için fazladan zamana ihtiyaç duyurmayacak kadar önemli, olumlu deneyimi verir.

Evrensel Başvuru

Pingu İngilizcesi dürüst global bir girişimdir. Kurulduğumuz 2008 yılından beri, Avrupa, Asya, Latin Amerika ve Orta Doğu’da pek çok ülkede yeni öğrenme merkezleri açmaktayız.

Biz, her ülkenin farklı bir öğretme yöntemi olduğunun ve her çocuğun bireysel bir yolu olduğunun farkındayız. Bu nedenle franchise eğitim modelimiz her ülkenin, kültürün ya da dini grubunbaşvurabileceği esnekliktedir. Alanımız, İtalya’dan Tayland’a kadar yöntemimizin nasıl evrensel uyumlulukta olabildiğini gösteren birbirinden oldukça farklı merkezleri kapsar.

Çocuklarınıza hayatlarının başında vereceğiniz bu yaşamsal beceriyi Pingu İngilizcesi ile nasıl öğreneceklerini keşfedin.

Daha fazla öğrenmek ister misiniz?

Sizlere Sözümüzdür

 • Çocuklarınızı bilgilendirmek ve azimlendirmek

  Güven içinde İngilizce becerisi kazandırmak

 • En son eğitim tekniği ve teknolojisi

  Çocuklarınızın dil eğitiminde en üst düzeyde imkanlara kavuşturmak

   
   

 • Çocuğunuzun başarması için ihtiyacı olan sosyal ve motor becerileri kazandırmak

  Onların ilk kez girdikleri eğitim çevresine uyumluluğunu sağlamak

 • Çocuğunuzun güçlü yönlerini eğlence ile ortaya çıkarmak

  Eğitim modeli Montessori benzeri biçimde interaktif, rengarenk ve eğlencelidir.

 • Değerlendirme ve Sertifikalandırma

  Kursu tamamladıklarında onlara başarı belgesi verilerek ilerlemeleri sağlanır.