Hakkımızda

Pingu ve Arkadaşları ile Tanışın

Pingu İngilizcesi miniklerle, okul öncesi çocuklarla ve yuva çocukları ile gerçek hayatta doğrudan İngilizce konuşma deneyimi sağlayarak hayali karakterlere canlılık verir.

Kurs, bizim oyuncu kadromuz olmadan tamamlanamaz. Pingu, Güney Kutbu’nda buz ve karın içinde yaşar. Bu büyüleyici küçük penguen, ailesi ve çok da korkutucu olmayan Canavar’dan ufak yardımlar alarak arkadaşları Pingo ve fok balığı Robby ile sürekli macera yaşar.

Pingu bir öğretmen, ilham kaynağı ve arkadaş olacaktır. Bu tatlı ve meraklı penguen, hayattan çocuğunuza faydası olacak yeni dersler çıkarır. Her bölümde, Pingu çocuğunuzun ilgileneceği yeni bir mücadeleye girişir. Bu yöntem onlara uluslararası eğitim, iş, kültür ve haberleşme dilini hayatlarının başında öğretir.

Pingu, muhteşem ailesi ve arkadaşlarına merhaba demenin tam zamanı!

Pingu

Ebeveynler ve çocuklar tarafında sevilen Pingu, 1986’dan beri düzenli olarak çocuk TV ekranlarında yer almaktadır. Bu küçük arsız ahbap Pingu’nun Antarktika maceraları ile eğlenceden çok daha fazlasını yaşayacaksınız. Ara sıra dağınık olsa da arkadaşları, ailesi ve güvenli igloo (kulübe) ona gerekli hayat dersini öğretmektedir.

Pingu’nun Babası

Söz konusu Pingu’nun babası ise yalnızca baba-oğul ilişkisi yoktur. Boş zamanlarında kendini adamış olduğu çocuklarına oyuncaklar yapan duyarlı bir postacıdır o. Kızağıyla postaları dağıtır ve ailesini günlük olarak gezmeye götürür. Pingu’nun babası için aile çok önemlidir. Ve böylece Pingu ve Pinga her daim görevlerini yerine getirirken o daima koruyucu baba olmaktadır.

Pingu’nun Annesi

Pingu sürekli haylazlıkla meşgul olsa da Pingu’nun annesi her zaman sevgi dolu ve fedakardır. O, her iki çocuğunu da delicesine sever, iglolarını tertemiz yapar ve geri geldiğinde Pingu’nun tabağında en sevdiği yemeğini –balık- hazırlamış olur. O bilir ki çocuklar her daimdir çocukturlar ve her zaman birazcık eğlenmeye ihtiyaç duyarlar. Gündelik ev işlerini Pingu’nun babası ile paylaşır, işler bittiğinde ise örgüsünü örer ya da gazete okur.

Pingu’nun Büyükbabası

Pingu’nun büyükbabası her çocuğun hayalindeki gibidir. Hareketli sevgi dolu ve sıklıkla Pingu’nun maceralarının ardındaki beyindir. Her zaman küçük yardımlara ihtiyaç duyar fakat yapabildiği her şeye katılmaktan asla geri durmaz.

Canavar

Mor kulaklıkları ve ona uygun atkısı ile bu tüylü canavar korkutucuktan çok uzaktadır. Aslına bakarsanız o, soğuktan çok korkmaktadır. Pinug yanlış şaka çalışmaları yaparken tesadüfen Canavar’ı buldu. O, canavarın ipinin bağlanmamış olduğunu söyleyerek bebek kız kardeşinin kandırıyordu. Sürüklenene karların arkasında bir hapşurma duydu ve böylece Pingu aslında canavarın gerçekten var olduğunu keşfetmiş oldu.

Pingo

Pingo, Pingu’nun okul arkadaşıdır. Onlar birbirine benzese de Pingo’nun daha uzun ve noktalı bir gagaya sahiptir. O, her seferinde Pingu’ya bir şeylerin anlamını sorsa da, bu iki kanka içten içe daima birbirlerini korur ve birbirlerine ihtiyaç duyarlar.

Pingi

Pingi, Pingu’nun nazik ve duyarlı kız arkadaşıdır. O, Pingu’nun plansız maceralarına her zaman sürüklense de onu affeden altın bir kalbe sahiptir. Onun tatlı gülüşünün altında, onu korkutan şeylere dayanacak çetin biri vardır. Romantizim ve çiçek bir süre vakit alsa da onlar şimdi ayrılmaz bir ikili olmuşlardır.

Robby

Robby ve Pingu bir arada ise bu çifte bela demektir. Bu sevimli fok, Pingu’nun sevgisi, şakalarını ve hatta balığını bile paylaştığı en iyi arkadaşıdır. Oyuncu, eğlenceli ve de Pingu’nun sık sık başını belaya sokmasının ana nedenidir. Şakalar planlandıklarından çok ötelere kaymış olsa da daima birbirlerine inanırlar.

Pinga

Pingu’nun ailesinin en tatlı üyesi Pinga, Pingu’nun çok sevdiği bebek kız kardeşidir. O da bir başka keşifçidir fakat her daim büyük abisinin maceralarında yanında yer alacağına yürekten inanır. O tatlı gülüşün seni aptal yerine koymasına izin verme! İşler yolunda gitmezse gerçek bir öfke nöbeti patlak verebilir.

Siz de bu etkileyici TV karakteri ve ileri eğitim tekniğinin büyüleyen bileşimi ile işinizi nasıl büyütebileceğinizi bulun.

Bilgi edinin